Araç Üstü Ekipman

Onarım maliyetlerini minimize eden boya sistemlerimizle size özel tasarlıyoruz.

Yüksek performanslı görünüm ve optimum koruma

Onarım maliyetlerini minimize eden boya sistemlerimizle size özel tasarlıyoruz.

İş makineleri ve araç üstü ekipman sektörleri dayanım ve aşınma direncinin çok yüksek seviyede ihtiyaç duyulduğu sektörel alanlardır.

Paint Endüstriyel Grup Filli Boya Sanayi Boyaları, yüksek UV direnci, renk ve parlaklık dayanımı, kimyasal ve mekanik dayanımın istendiği durumlar için treyler, damper, dorse, tanker, kamyon, çöp toplama, yol süpürme, atık toplama, yangın müdahale araçları vb. içeren araç üstü ekipman sektörüne de hizmet vermektedir.

Özel geliştirdiği ve regülasyonlasyonlarla uyumlu ürün gamı ile araçlarınıza uzun süre renk ve parlaklık dayanımıyla mükemmel bir estetik görünüm ve imaj netliği sağlarken, en zorlu koşulların simule edildiği ters darbe testlerini başarıyla geçen mekanik dayanımı çok yüksek sistemler sunmaktadır. Mükemmel darbe dayanımlı sistemlerimiz sayesinde araç üreticileri onarım maliyetlerini düşürürüken, daha uzun garanti süreleri sayesinde hem itibarlarını hem iş potansiyellerini artırmaktadır.

süreçlerinizi hızlandırmak için yaş-üstü-yaş uygulamalardan, farklı yüzeylere, farklı ekipmanlarla uygulanabilen çok geniş bir ürün yelpazesini, konusunda uzman teknik ekibimizin danışmanlığında sizin için en optimum şekilde tasarlıyoruz.

Ters darbe dayanımlı esnek sistemimiz, çarpışma ihtimalinin fazla olduğu bölgelerde darbe etkilerine maruz kalabilecek araç üstü ekipmanlarınızın, iş makinelerinizin performansını ve aynı zamanda da uluslarası pazarlarda rekabet gücünüzü artırıyor.

Treyler ve kamyonlar dayanım ve aşınma direncinin çok yüksek seviyede ihtiyaç duyulduğu alanlardır.

Nippon Paint Endüstriyel Grup Filli Boya Sanayi Boyaları, yüksek UV direnci, renk ve parlaklık dayanımı, kimyasal ve mekanik dayanımın istendiği durumlar için treyler, damper, dorse, tanker, kamyon, çöp toplama, yol süpürme, atık toplama, yangın müdahale araçları vs. içeren araç üstü ekipman sektörüne de hizmet vermektedir.

Özel geliştirdiği ve regülasyonlasyonlarla uyumlu ürün gamı ile araçlarınıza uzun süre renk ve parlaklık dayanımıyla mükemmel bir estetik görünüm sağlarken, en zorlu koşulların simule edildiği ters darbe testlerini başarıyla geçen mekanik dayanımı çok yüksek sistemler sunmaktadır. Mükemmel darbe dayanımlı sistemlerimiz sayesinde araç üreticileri onarım maliyetlerini düşürürüken, daha uzun garanti süreleri sayesinde hem itibarlarını hem iş potansiyellerini artırmaktadır.

Üretim süreçlerinizi hızlandırmak için yaş-üstü-yaş uygulamalardan, farklı yüzeylere, farklı ekipmanlarla uygulanabilen çok geniş bir ürün yelpazesini, konusunda uzman teknik ekibimizin danışmanlığında sizin için en optimum şekilde tasarlıyoruz.

Epoksi & Akrilik Sistem Örnekleri

[baslik]
[baslik]
Ters darbeye maruz kaldığında bile esnek yapısı sayesinde çatlamayarak varlıklarınıza daha uzun süreli koruma sağlar.

*Sistemler solventle temizlenmiş, hafifçe zımparalanmış metal yüzeyler üzerinde test edilmiştir. Daha yüksek saatlerdeki korozyon dayanımı testleri talep doğrultusunda farklı kalınlıklarda değerlendirilmektedir.