Genel Sanayi

Sizin için tasarlıyoruz, iz bırakın istiyoruz…

Yüksek Performans ve Mükemmel Görünüm...

Gücümüzü önce hayallerimizden ve bize her daim çeviklik kazandıran yerel üretimimiz ile uzun yıllardır edindiğimiz teknik donanım ve kabiliyetlerimizden alıyoruz. Bunun yanı sıra, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız, tecrübemiz, geniş lojistik ağımızla birlikte hayâllerimizi gerçekliğe dönüştürebileceğimize yürekten inanıyoruz.

Nippon Paint Endüstriyel Grup Filli Boya Sanayi Boyaları olarak yerel gücümüzü bir dünya devi olan Nippon’un global bilgi ve tecrübesiyle harmanlayarak sizi gelecek olana hazırlıyoruz.

Video
Video

Tüm genel sanayi sektörlerinde, müşterilerimiz için yüksek performanslı görünümün ve optimum korumanın çok önemli olduğunu biliyoruz. Tüm sanayi kollarından üreticilerimiz teknik uzmanlığımıza, ürün ve hizmet kalitemize güveniyorlar.

Süreçlerinizi en optimum şekilde dizayn etmek bizim işimiz, siz sadece hayâl edin…

Nippon Paint Endüstriyel Grup Filli Sanayi Boyaları olarak sektöre yön veren, değer yaratan, sürdürülebilir, yenilikçi ve kaliteli çözümlerimiz, müşteri odaklı hızlı hizmet anlayışımız ile uzun soluklu, güvenilir çözüm ortağınız olarak “Süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlamak ve sizin yerinize en iyisini tasarlamak” için varız.

Mükemmel yapışma, UV ve renk dayanımı, son görünüm, korozyona karşı koruma, uygulama kolaylığı sağlayan test edilmiş ve onaylanmış ürün, sistemler ve teknik servisimiz ile Traktör ve Tarım Makineleri, Araç Üstü Ekipman, Makine Ekipman, İş Makineleri ve Vinçler, Varil, Döküm Vana, Profil, OEM yan sanayi, LPG, Ağır Sanayi, Zemin Kaplamaları alanlarındaki ihtiyaçlarınıza özel en optimum performansı sağlıyoruz.

Endüstriyel kaplamalar konusunda uzmanlaşmış bir üretici olan Nippon Paint Filli Boya Sanayi Boyaları Türkiye ekonomisinin bel kemiği olan imalat sanayisini destekleyici rol oynuyor. Türkiye’nin her bölgesine yayılmış olan her zaman irtibatta olabileceğiniz yerel partnerinizle (satış, teknik ekibimiz ve bayilerimiz) devamlı çözüm ortağınızız.