Sektörler

Sanayinin Her Alanında Uzun Soluklu Güvenilir Çözüm Ortağınız…

Sanayinin Her Alanında Uzun Soluklu Güvenilir Çözüm Ortağınız…

Nippon Paint Endüstriyel Grup yenilikçi teknolojik gelişmeler doğrultusunda müşterilerine uzun soluklu ve güvene dayalı müşteri deneyimleri sunmaya devam ediyor.

Nippon Paint Endüstriyel Grup, mobilya boyalarından endüstriyel yapıştırıcılara, sanayi boyalarından araç üstü-altı ekipman ile makine ekipmana, otomotiv yan sanayiden tarım ve iş makinelerine, ağır sanayiden zemin kaplamasına kadar endüstrinin her alanında 4.0 dönüşüme yeni sürümleriyle öncülük etmektedir.

Kendi sınıfının en donanımlı AR-GE merkezlerinde yüksek kaliteli, çok farklı nihai ürünler dizayn etmektedir. Endüstriyel Grup olarak Betek’in yerel gücünü bir dünya devi olan Nippon Paint’in global bilgi ve tecrübesiyle harmanlıyoruz.

Video
Video

Genel Sanayi

Yüksek performanslı görünüm ve optimum koruma

Gücümüzü önce hayallerimizden ve bize her daim çeviklik kazandıran yerel üretimimiz ile uzun yıllardır edindiğimiz teknik donanım ve kabiliyetlerimizden alıyoruz. Bunun yanı sıra, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız, tecrübemiz, geniş lojistik ağımızla birlikte hayâllerimizi gerçekliğe dönüştürebileceğimize yürekten inanıyoruz.

Devamını Gör

Zemin Kaplamaları

Nippon Paint olarak global gücümüz ve yerelde etkin bilgi ve tecrübemizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayan zemin kaplama çözümleri sunuyoruz. Nippon Paint Zemin Kaplamaları, beton zemin yüzeyleri kimyasal ve yağ dökülmeleri gibi hasarlardan, ağır ve orta hareketli yüke maruz kalan alanlarda aşınma ve yıpranma gibi mekanik bozulmalardan ve tipik endüstriyel faaliyetlerden kaynaklanan darbelerden korumak için yapılır.

Nippon Paint Zemin Kaplamaları hijyenik, tozsuz ve estetik özellikte olup aynı zamanda zeminlerinizdeki aydınlatma gereksinimlerini azaltabilen ve çalışma ortamını geliştiren geniş renk yelpazesine sahiptir. Nippon Paint Zemin Kaplamaları’nın çok çeşitli zemin kaplama çözümleri ile yapınızın genel olarak uzun ömürlü olmasını sağlayın ve uzun vadede bakım maliyetlerini en aza indirin.

Devamını Gör
Video
Video

Ağır Sanayi

Nippon Paint Koruyucu Kaplamalar köprüler, alışveriş merkezleri, stadyumlar, depo alanları gibi çelik yapılarda, trafo, kimyasal tanklar, ERW profil ve spiral boru gibi endüstriyel alanlarda geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunar.

Devamını Gör

Mobilya Boyaları

Filli Boya Mobilya Boyaları iç mekân ahşap yüzey hazırlık ürünlerinden sonkat ürünlerine kadar geniş bir yelpazede 2003’ten beri hizmet vermektedir. Avrupa Standartlarıyla uyumlu olarak geliştirdiği ürünlerle müşteri memnuniyetine odaklanan Filli Boya Mobilya Boyaları, EN 71-3, DIN EN 68861-1, DIN EN 12722gibi uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ile sağlıklı çözüm önerileri sunmaktadır. 2019 yılında Alman devi Hesse Lignal ile yapılan know-how anlaşması sayesinde teknoloji alanında gelişerek ürün gamını genişletmeye devam etmektedir.

Video
Nippon Industrial Betapol

Endüstriyel Yapıştırıcılar

Betek, 2004 yılında mobilya sektörüne yönelik akrilik emülsiyon polimer üretimi ile endüstriyel yapıştırıcılar alanındaki faaliyetlerine başlamıştır. İki sene sonunda tekstil ve kâğıt ambalaj sektöründe de adından söz ettirerek “Betapol Adhesives” markasıyla yerini sağlamlaştırmıştır. Filli Boya Endüstriyel Yapıştırıcılar, yüksek düzeydeki müşteri memnuniyetini kaliteli ve teknolojik ürünleriyle koruyarak; başta tekstil olmak üzere kâğıt, ahşap ve inşaat gibi birçok alanda hizmet vermeyi sürdürmektedir.